Permalip ile Kalıcı Dudak Estetiği

By 11 Mart 2017Genel

Güzel bir yüz dediğimizde aklımıza gelen en önemli öğelerden biri de estetik dudaklar.  Özellikle de dolgun, çekici ve yüzün orantısı ile uygun alımlı dudaklar… Pek çok kadın için böylesi dudaklara sahip olmak önemlidir. Peki, buna sahip olmak çok mu zor? Hayır, kesinlikle değil. 5-10 dakikalık bir süreç içerisinde tüm bunlara kalıcı dudak estetiği sayesinde sahip olabilir ve yaşamınıza kaldığınız yerden ama mükemmel dudaklarla devam edebilirsiniz. Nasıl mı? Tabiki dudak dolgusu bu noktada aklımıza gelen ilk yöntemi ancak bazen dolgu geçici olması sebebi ile yeterli gelmeyebilir ve kişi, kalıcı dudak dolgusu tercih etmek isteyebilir. İşte, tam bu noktada permalip devreye giriyor. Ancak, bu demek değildir ki geçici dudak dolgusu uygulanmadan Permalip uygulanamaz. Geçici dolgu hiç denenmeden de Permalip uygulaması gerçekleştirilebilir elbette. Geçici dudak dolgusunun öncelikle denenmesinin avantajı, hastalara ne istediklerinden emin olma imkanı tanımasıdır.

Permalip, teknik olarak silikon bir dudak implantıdır ve kalıcı dudak büyütme tercih eden herkese en çok da dudak dokusuna uygun nitelikle bir üründür. Daha derine inmek gerekirse güveninizi kazanması açısından Permalip’in FDA onaylı olduğunu belirtmekte de fayda var. Ne demek FDA onayı? FDA onayı, ABD’de ürün güvenilirliği testinden geçerek onaylanmış ve kullanımına izin verilmiş olduğu anlamına gelir ki bu da Permalip’le ilgili hiçbir endişe duymanıza gerek olmadığının en önemli gerekçelerinden sayılmaktadır. Güvenilirliğinin bir diğer sebebi de Permalip’in silikon yapısının tek parça olması ve dolayısıyla patlama, akma ya da dağılma gibi olumsuz sonuçların imkansız olması durumudur.

Permalip İle Kalıcı Dudak Büyütme Nasıl Gerçekleştirilir?

Permalip ile kalıcı dudak estetiği işlemi, ağız köşesinden yapılan mini kesiler yardımıyla implantın dudak dokusu içerisine yerleştirilmesi prosedürüne dayanır. İşlem sırasında lokal anestezi uygulandığından hasta, herhangi bir ağrı ya da acı hissetmez. Yaklaşık olarak 20 dakikalık bir süre içerisinde tamamlanan operasyondan sonra dudaklarda kısmi bir ödem görülse dahi dilenirse sosyal yaşama kalınan yerden devam edilebilir. Bu şişliklerde çok kısa süre içerisinde inecektir.

Permalip ile kalıcı dudak büyütme işleminden sonra dikkat etmeniz gerek tek şey kalıcı dudak estetiği işleminin keyfini çıkarmak olacaktır 🙂

Permalip Dudak Silikonu Çıkartılabilir mi?

Neredeyse imkansız ama hadi diyelimki permalipi sevmediniz yada alışamadınız. Permalip’in pek çok avantajından biri de oldukça kolay bir biçimde, yine ağrı ya da acı hissedilmeden, istenildiği takdirde sadece 1-2 dakikalık bir işlemle çıkartılabilmesidir, hemde eski dudaklarınıza dönerek 🙂

Soru sorun

*

Menu