Genel

Doktora Sor

By Mart 10th, 2018 No Comments

Aşağıdaki formu doldurarak Doç. Dr. Serkan Yıldırım'a soru sorabilirsiniz.

Doktora Sor

Doç. Dr. Serkan Yıldırım'a soru sorun

 
 
 
 
 
 
- * İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
- Mail adresiniz sistemimizde gizlidir, asla paylaşılmaz.
- Sorularınız tarafımızdan cevaplandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır.
Atilla
Merhaba bende poland sendromu var tek taraflı meme kas yokluğu bu boşluk yağ enjeksiyonu ile dolum sağlanır mı ?
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarYeteri kadar yağ oranı varsa yapılabilir tabi ki. Öncelikle görüp değerlendirmek gerekir.
okan mutlu
Merhaba bileğimde 4 cm büyüklüğünde kemal Atatürk imzası bulunmakta cerrahi ameliyat ile silinmesini istiyorum ortalama fiyat nedir ?
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarDövme alımlarında fiyatlandırma, dövmenin yerine, büyüklüğüne vs.. göre değişir. Bu sebeple net fiyat için dövmeyi görmek gerekir.
Ayşe Kara
Meme büyütmeyle ilgili fiyat alabilir miyim?
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarMeme büyütme fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
Koray
Merhaba, et beni değil sadece normal benleri aldırırken uyguladığınız tedavi yöntemi nedir? Fiyatı da öğrenebilir miyim?
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarLazer ve cerrahi işlem olmak üzere 2 çeşit ben alımı yöntemimiz mevcuttur. Muayene sırasında cilt tipinizi değerlendirerek hangi işlem için uygun olduğunuza karar verebiliriz.
Ece
Merhabalar hocam, kabarık koyu renk için tahmini fiyat bilgisi alabilir miyim rica etsem?
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarBen alımı ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
Merfu
Merhaba hocam benim sağ taraf elmacık kemiğinde kayma meydana geldi ve yüzümde asimetrik bir görünüm var unun yanı sıra sağ yüz elmacık kemiği,göz çevresi ve ön arka beynimde ağrı var .bu durum sizin alanınıza ait bir durum mu.
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarAğrı probleminiz benim branşım değildir. Ama görsel olarak bir sıkıntınız varsa yardımcı olabilirim. Bunun için de görmem gerekir.Dilerseniz 2165652211/5076513537 no'lu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.
ebru
merhaba ; ve normal fiyatı alabilir miyim
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
Merhabalar Ece Hanım ve dudak dolgusu bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
cahit
sivilce izi tedavisi seans fiyatı ne kadar
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
merhabasivilce izi tedavisi fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
Yelda
Merhaba, burun dolgusunun fiyatını öğrenebilir miyim?
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
merhabalarburun dolgusu ortalama fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.
hilal
merhaba, zayıflıktan yanaklarım çöktü göz altlarım aynı şekilde beni görenler ölecek gibisin gibi şeyler söylüyorlar o derece. ben dolgu düşünüyorum ama bu derece bir çöküklüğe sanırsam yağ enjeksiyonu yapılıyor. fotoğraflarda özellikle ölü gibiyim ve bir tarafta daha fazla çökme var. ne öneriyorsunuz ne tür bir tedavi öngörüyorsunuz? ne yapabilirim? ayrıca ortalama bir fiyat bilgisi verirseniz çok sevinirim en azından bir fiyat aralığı..
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarBelirttiğiniz kadar zayıfsanız yağ enjeksiyonu zaten yapamayız. Dolgu uygulaması yapılabilir. Muayene sırasında daha sağlıklı bilgilendirme yapılabilir.
Hülya
Merhaba. Ben 27 yaşındayım. Küçük yaşta bir soba kazası geçirmişim. Sağ yanak bölgemde yanık izi kaldı. Normal deriden biraz koyu ve doku kaybı var az miktarda. Daha önce prp tedavisi gördüm ama sonuç alınamadı. Tedavisi mümkün müdür diye sormak istiyorum. İyi çalışmalar.
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabaYanık izi ile ilgili farklı tedavi alternatifleri bulunur. Yanığın durumu muayene sırasında değerlendirilmelidir.
İrfsn Soylu
Merhaba Hocam. Benim alın kemiği çıkıntısı sorunum var. Alın kemiklerim iki arasındaki frontal bone dediğimiz kemiklerden soldaki kısım sağdakine göre daha iri ve ara sıra ağrı yapıyor. Görüntü olarakta daha iri olduğu için hem eşit durmuyor hem de insanların sormasına sebep oluyor. Sinüzit hastalığım da bulunmasından dolayı bazen daha da şiş oluyorlar. Bu alın kemiği estetiği ameliyatı mümkün müdür ve mümkünse detsylarını görüşmek istiyorum. Gerekirse resim atabilirim.
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarEvet, alın kemiği törpüleme, eşitleme vs.. estetiği yapılabilir. Öncelikle görüp muayene etmek gerekir.
dogan
Merhabalar doktor bey, bu aralar jinekomasti hastalıgından yakınıyorum. Hastaneye gittim ultrason çektirdiler. İki tarafta 2 mm oldugunu söylediler. Ben de elimdeki sonuçları ve fotografımı yolluyorum. Sanırım sadece liposuction yapılması gerekiyor. Buna göre bi fiyat almak istiyorum sizden.
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarDaha detaylı ve sağlıklı bilgilendirme için muayene olmanız gerekir. Fotoğraf üzerinden değerlendirme yapılması etik değildir.
Burcu
tedavide kullanılan yöntemlerin fiyat bilgisini alabilir miyim özellikle de lazer tedavisi. Yüzümde çok fazla leke var çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
Sivilce lekeleri için yapılabilecek birden fazla tedavi alternatifi vardır. Muayene sırasında cilt tipini değerlendirerek hangi işlem için uygun olduğunuza karar verebiliriz. Fiyat bilgisi de işleme göre değişiklik göstericektir.
Serhat
Yuzumde kucuk bir kil donmesine bagli iltihapli bir sivilce olustu sonrasinda bu alandan yara olustu. Bu alan cukurluk kaldi ufak bir iki noktada daha benzer kucuk cukurlasmalar var. Ne yapilabilir ? Tedavisi mumkun mu ? Tesekkurler, Serhat
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabaBelirtilen çukurlaşma için, dolgu, lazer, dermapen vs.. yapılabilir. Cilt yapınızı çukurun durumunu görmek gerekir. Detaylı bilgi muayene sırasında verilebilir.
Arif
Hocam benim yüzümde ciltten kabarık benim var minimum iz kalması için hangi yöntemi önerirsiniz bi de fiyat hakkında bilgi almak istiyorum.
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
Benin durumunu, büyüklüğünü görmek gerekir. Kimsenin kolay kolay fark edemeyeceği incecik çizgi halinde iz de kalabilir.Detaylı bilgi muayene sırasında verilecektir.
Burcu
Merhaba kardeşim bir yaşındayken çaydanlık üzerine döküldü ve boyun omuz gövde bölgesi yandı şuan beş yaşı bitti ama ciddi şekilde izleri var et parçaları şeklinde. Doktorlar küçük olduğu için ve bunun geçmeyeceğini söyleyerek ameliyat yapmıyorlar sizce çözümü var mı hocam?
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabaÖncelikle geçmiş olsun. Yaşı henüz küçük olduğu biraz daha beklenebilir. Yine de görmemi isterseniz muayene randevusu alabilirsiniz.
Gökalp
Dudağımda kis çıktı iki defa ameliyat oldum fakat dudağımda sinir kopma si oluştu son ameliyat ta bu sinir toparlana bilir mi veya daha simetrik hale gele bilir mi hafif kayma var
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabaGörmeden bir şey söylenemez. Yapılabilecek alternatifler vardır. Muayene olmak isterseniz randevu talebinde bulunabilirsiniz.
abdullah
Merhaba, 2 defa burun operasyonu oldum,netice fena değil lakin ufak çökük ve asimetri için 0,4ml kadar ultra 3 yaptırdım ameliyattan 2,5 sene sonra ama burun ucu ve kanatlara doğru problem oldu morarma sonra soyulma vs,sonuç iyi esasen şimdi erime oldu 8 ay evvel yapıldı,tekrar HA asit biraz korkutuyor,alternatif ne yapılabilir acaba,,yas 35 bu arada..Saygılar
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabalarGeçmiş olsun öncelikle. Yağ enjeksiyonu uygulaması da yapılabilir fakat önce görüp muayene etmek gerekir.
Elif
Merhaba, için alt dudak ve üst dudak toplam fiyat bilgisi alabilir miyim? Bunun yanı sıra süreç ilerliyor, önce muayeneye geliyoruz, sonra başka bir gün operasyona mı geliyoruz, yeme-içme ne kadar boyunca yasak, rapor süremiz kaç gündür gibi soruların yanıtlarını alabilirsem çok evinirim. Teşekkür ederim.
Doktorun Cevabı: Serkan Yıldırım
MerhabaSorularına daha detaylı bilgi almak için, 2165652211/5076513537 no'lu telefonlarımızı arayıp asistan arkadaşlarım ile görüşebilirsiniz. Buradan tüm detayı aktarmak uzun olur 🙂

Menu

Şimdi Arayın