Çene Ucu Deyip Geçmeyin !

By 8 Nisan 2017Genel

Herkesin size bakmadan dönüp geçemeyeceği, hem doğal görünen hem de çekici bir yüz düşünün… İşte çene ucu estetiği, size böyle bir yüze sahip olma imkânı veren estetiğin görünmez kahramanlarındandır. Kolayca mükemmel sonuçlara ulaşabileceğiniz çene ucu estetiği neymiş biraz göz atalım dilerseniz:

Çene Ucu Estetiği Sizi Nasıl Güzelleştirir ?

Yüzümüzün çizgisini ve duruşunu belirleyen en önemli etkenlerden biri çene ucu; ama nedense en çok ihmal edilen, görmezden gelinen bölge de çene ucudur. Elbette çene bölgenizde göze batan bir problem yoksa çenenize minik bir dokunuş sayesinde nasıl bir güzelliğe sahip olabileceğinizi nadiren hayal edebilirsiniz.

Çene ucu küçüklüğü yada geriliği olup olmadığını fark edebilmek için profil fotoğraflarınızı incelemek oldukça faydalı olacaktır. Bazen çenenin küçük ya da geride olması burnunuzun büyüklüğünden şikâyet etmenize bile yola açabilir.

Çıkık Bir Çene Ucu İle Daha Çekici Görünün

Çene bölgesi yeterince çıkık değilse yani dudağa göre çok gerideyse bu durum çekici görünmenizin önüne geçebilir. Peki, çene estetiği bu durumda sizi memnun etmek için neler yapabilir? İster kısa, ister uzun süreli çene ucu dolgularını deneyebilirsiniz. Bu işlem sayesinde değişimi hissedebilir, eğer memnun kalırsanız kalıcı diğer yöntemlerden yani çene implantı işlemlerinden faydalanma yoluna gitmeyi deneyebilirsiniz.

Üstelik çene ucu dolgusu sandığınızdan daha da basit bir girişimdir. 15-20 dakikalık bir süre içerisinde tamamlanan işlem sonucunda hemen günlük yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Kalıcı bir çene estetiği için ise; çene ucu implantı işlemi doğru seçim olacaktır. Bu işlemden sonra dolguya nazaran iyileşme süreci biraz daha uzun sürecektir, ama mükemmel sonucu anında fark etmenizin yanısıra sonucun kalıcı olmasıda en büyük avantajı olacaktır.

Olur da aradan geçen yılların sonunda çene implantı (silikon yada medpor) çıkarılmasını isterseniz bu işlem de 20-25 dakika gibi kısacık bir süre içerisinde kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Siz siz olun, çenenizi ihmal etmeyin, daha da güzelleşin !

Soru sorun

*

Menu