Yağ Enjeksiyonuyla Meme Büyütme

By 26 Ocak 2016Genel

Yağ Enjeksiyonuyla Daha Büyük Göğüsler!

Özgürce seçilen kıyafetler, beden ölçüsünün ideal olduğundan emin olmanın getirdiği özgüvenli duruş ve dolayısıyla sosyal yaşama büyük etkisi olan mutlu bir benlik algısı… Pek çok kadın, bedeninden şikâyetçidir. Bu şikâyetler de aynı zamanda kendini yetersiz hissetmenin, mutsuz olmanın sebebi olma niteliği taşıyor. Peki ya az evvel bahsettiğimiz gibi olmak yalnızca bir hayal mi? Hayır, değil. Daha büyük göğüslere sahip olabilir, bunu yaparken vücudunuzun fazlalıkları olduğuna inandığınız bölgelerinden de memeye yağ enjeksiyonu ile arınabilirsiniz.

Yağ dolgusunun en önemli avantajlarından biri de kendinize ait dokular ile sonuca ulaşılmasıdır.

Memeye Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme Nasıl Uygulanır?

Yağ enjeksiyonuyla meme büyütme için ilk olarak, ilgili bölgeye enjekte edilecek olan yağ dolgusu, 2-3mm.’lik ince kanüller yardımı ile ve de en önemlisi, iz bırakmadan vücuttan alınır. Yağın elde edilmesi sırasında; yağ dokusuna hasar vermeme konusunda çok dikkatli davranılması ve travmaya yol açmayan liposakşın yöntemi ile yağın vücuttan alınması oldukça önemli bir konudur. Yağ dokusu elde edildikten sonra herhangi bir işe yaramayacak olan kısımlar ayrıştırılarak kök hücre ile büyüme yönünden zenginlik taşıyan kısım enjekte safhasında kullanılmak üzere toplanır. Bu işlem ile yağın erime oranının en düşük seviyeye çekilmesinin sağlanması amaçlanmaktadır. Elde edilmiş olan yağ dolgusu, daha önceden planlanmış olan miktarda göğüs dokusunun içine ve altına enjekte edilir, dolayısıyla artık daha büyük, daha dik göğüslere kavuşmuş olursunuz ve meme büyütme estetiği kendi dokunuzla tamamlanmış olur.

Memeye yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme estetiğinin size sağladığı en büyük avantajlar ise; meme büyütme işleminin size ait bir doku yardımı ile geçekleştirilmesi, bu işlem sırasında hiç iz kalmaması, göğüs büyütme estetiğinin lokal anestezi ve sedasyon altında gerçekleştirilmesi sebebiyle hastanede kalmanıza gerek olmaması, ertesi gün işinize dönebilecek olmanız ve belki de en önemlisi; aynı anda liposakşın yöntemi ile istemediğiniz bölgelerdeki yağlardan kurtulmanızdır.

Bu yöntemin sağlamış olduğu avantajların yanında elbette her yöntemde olduğu gibi birtakım olumsuzluk taşıyan durumlar da vardır. Örneğin; meme dokusuna enjekte edilen yağın bir kısmının erime riski bulunmaktadır ve bu noktada ortaya çıkabilecek oranlar hakkında kesin bilgi verilememektedir; ancak doğru teknik sayesinde ortaya çıkabilecek erime oranının minimuma indirgenmesi sağlanabilmektedir.

Yağ dolgusuyla Meme Büyütme Sonrasında Sizi Neler Bekliyor?

Yağ enjeksiyonuyla göğüs büyütme büyütme estetiğinden faydalandıktan sonra hızla sosyal yaşamınıza dönmenizde herhangi bir engel bulunmamaktadır. Ağır spor aktiviteleri ve egzersizlerden uzak kaldığınız sürece dikkat etmenizi gerektiren herhangi bir kısıtlayıcı unsur bulunmaz.
Artık ideal vücut ölçünüzün tadını çıkarabilir, bu mutluluk sağlayıcı deneyimi çevrenizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Hemde vücudunuzda tamamen size ait bir dokuyla.

Soru sorun

*

Menu