Liposakşın ve Yağ Enjeksiyonu

By 12 Ağustos 2016Genel

Fazla yağlarınızın canınızı sıktığını ve onlardan kurtulmak istediğinizi biliyoruz. Liposakşın yöntemiyle hem yağlarınızdan kurtulabilir hem de vücudunuzun şekillendirilmesine yardımcı olabilirsiniz. Liposakşın, en çok da karin, bacak, popo ve kalça bölgesindeki rahatsızlıklarınıza çözüm oluyor. Gobek bolgesi sekil bozukluları, düşük popo görüntüsü, bacak içi görüntü problemleri gibi durumlarda liposakşın yöntemiyle vücudunuzdan alınmış olan yağlar yuz genclestirme ve vucut şekillendirmede kolaylıkla ve gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

Yağ Enjeksiyonu Nasıl mı Yapilir ?

Örneğin; daha dolgun ve kalkık bir popo görüntüsüne sahip olmak istiyorsunuz diyelim, bu durumda poponuzun alt bölgesinde ve karin bolgesinde bulunan yağlar alınarak üst ve orta bölgesinde bulunan kas arasına yağ enjeksiyonu yapılarak şekil açısından isteğinize uygun bir popoya sahip olmanız sağlanıyor. Üstelik, popo ve kalça kenarınızda bulunan fazlalıklar alındığında bacak boyunuz da daha uzun görünüyor. Bir taşla çok kuş(=

Basık bir popodan hoşlanmıyorsanız kullanabileceğiniz en makul yöntem yağ enjeksiyonu yada  olacaktır. Hem vücudunuz dışarıdan bir madde girmemiş olacak hem fazlalıklarınızdan arınmış olacaksınız. Bu tip durumlarda elbette silikondan da yardım alınabilir fakat popo bölgesi, oturma ve hareket gibi detaylar açısından silikon kullanımına elverişli olamayabiliyor. Ayrıca yağ enjeksiyonu sadece popo açısından değil vücudun pek çok bölgesi açısından kullanıma elverişli bir yöntemdir. Liposakşın yöntemi ile aldığımız bu yağları göğüs büyütme, kontur düzensizliklerini giderme, yüz bölgesi problemleri, göz altı çukurunu doldurma, elmacık kemiklerini belirginleştirme ya da dudak büyütme, leke tedavisi gibi pek çok konuda etkili bir biçimde yağ enjeksiyonu olarak kullanabilmekteyiz.

Yağ enjeksiyonu genellikle tek seferli uygulamalarda yeterli sonucu sağlamaktadır. Elbette uygulama sonrasında %30 oranında bir erime ortaya çıkabilmektedir fakat elde edilen sonucu büyük bir oranda kalıcı düşünmek gerekmektedir. Ayrıca kliniğimizde bu oranı daha da düşük bir seviyeye çekmeye yardımcı olacak yağ zenginleştirici içeriklerden de faydalanmaktayız. Fakat bazı durumlarda seans tekrarı gerekebilmektedir, bu da uygulanan yağ miktarı ve kişinin vücut biçimi vs. gibi daha hastaya özgü faktörler doğrultusunda gelişim gösteren bir durumdur.

Tüm bu sıralamış olduğumuz sebepler neticesinde; genellikle liposakşın ve yağ enjeksiyonu uygulamaları birlikte tercih edilmektedir.

Soru sorun

*

Menu