doc dr serkan yıldırım

Bizimle Hayata Daha Güzel Bakın !

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi çok geniş bir hasta grubuna hitap eden bilim dalıdır. Çeşitli organ ve dokuların, doğuştan, travma, tümör veya başka nedenlerden dolayı bozulmuş olan fonksiyon ve görünümlerini düzeltmek Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahinin uğraştığı kısım iken, kısmı kabaca bireylerin güzelleşmek ve yenilenmek için oluşturdukları taleplere cevap verir. Bu bağlamda vücudun tüm kısımları ile ilgili prosedürlerinin mutlaka bir tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

uygulamalarında temel felsefem “doğala en yakın olan güzelliğe ulaşmaktır”. ve uygulamalarında başarılı sonuçlar elde etmek için; herseferinde ilk kez yapıyormuşcasına duyulan heyecan ve gösterilen itinanın yanısıra; sahip olunan deneyim ve estetik bakış açısının son derece önemli olduğuna inanıyorum ve sizlere bunu sunmaya gayret ediyorum.

Çağımız bilgi çağıdır ve bilgiye ulaşmak kolaylaşmıştır. Ancak doğru bilgiye, güvenilir kaynaktan ulaşmak son derece önem kazanmıştır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanındaki her türlü bilginin hiçbir kaygı taşımaksızın size ulaştırılması bu sitenin yapımındaki temel amaçtır.

Sitemde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanlarındaki tüm konulara yer vermeye çalıştım ancak tıbbın hızla geliştiğini ve her geçen gün yeni uygulamalar ve teknikler geliştiğini düşünerek, sitede bulamadığınız konular veya güncel gelişmeler hakkındaki yorumlarım için bana veya ekibime ulaşmanızın yeterli olacağını hatırlatmak isterim. Yaşamın size her zaman güzellikler getirmesi ve hayata daha güzel bakmanız dileğiyle.


Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ,
Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi,